»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Ässien kasvatti Sofianna Sundelinin kaulaan pujotettiin viime viikonloppuna MM-pronssimitali! Suomen alle 18-vuotiaiden tyttöjen maajoukkue kukisti MM-kisojen pronssiottelussa Venäjän lukemin 0-3. Suuret onnittelut Sofiannalle ja koko joukkueelle hienosta

Lue lisää »

Sofianna Sundelinin edustama Suomen alle 18-vuotiaiden tyttöjen maajoukkue voitti MM-pronssia

Ässien kasvatti Sofianna Sundelinin kaulaan pujotettiin viime viikonloppuna MM-pronssimitali! Suomen alle 18-vuotiaiden tyttöjen maajoukkue kukisti MM-kisojen pronssiottelussa Venäjän lukemin 0-3. Suuret onnittelut Sofiannalle ja koko joukkueelle hienost

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
D2 2006D2 AAA jatkosarja, lohko 3
13
Tam
klo 12:15
Naantali
VG-62 Musta - Ässät Black
B-AkatemiaB-nuorten Suomi-sarja lohko 2
13
Tam
klo 13:30
Astora
Ässät B Akatemia - FoPS
5-3
C1C-Nuorten SM-sarja
13
Tam
klo 15:00
Raksila 2
Kärpät - Ässät
D2 2006D2 AAA jatkosarja, lohko 3
13
Tam
klo 15:10
Raisio
RNK Flyers - Ässät Black
C2 2004C 2 AAA jatkosarja
13
Tam
klo 17:35
Impivaara 1.
TPS - Ässät Erikit
C-AkatemiaC-nuorten Alueliiga
19
Tam
klo 12:00
Kankaanpää
KJK/MJU - Ässät C-Akatemia
C2 2004C 2 AAA jatkosarja
19
Tam
klo 12:45
TK 1.
Lukko - Ässät Erikit
D2 2006D2 AAA jatkosarja, lohko 3
19
Tam
klo 14:10
Raisio
RNK Flyers - Ässät Red
B-AkatemiaB-nuorten Suomi-sarja lohko 2
19
Tam
klo 15:30
Kangasala
Kisa-Eagles - Ässät B Akatemia
C1C-Nuorten SM-sarja
19
Tam
klo 17:30
Astora
Ässät - Jokipojat
D2 2006D2 AAA jatkosarja, lohko 3
20
Tam
klo 10:10
Pori2
Ässät Black - FoPS Vihreä
C2 2004C 2 AAA
20
Tam
klo 11:00
Ylöjärvi
Ässät - JYP
D2 2006D2 AAA jatkosarja, lohko 3
20
Tam
klo 13:10
Pori2
Ässät Red - TuTo Blue
C1C-Nuorten SM-sarja
20
Tam
klo 16:20
Töölö 2
HIFK - Ässät
D2 2006D2 AAA jatkosarja, lohko 3
23
Tam
klo 16:10
Astora
Ässät Red - Ässät Black
C1C-Nuorten SM-sarja
25
Tam
klo 18:30
Astora
Ässät - Tappara
C2 2004C 2 AAA
25
Tam
klo 18:30
Rauma TK
Lukko - Ässät
C-AkatemiaC-nuorten Alueliiga
26
Tam
klo 12:30
Astora
Ässät C-Akatemia - Vaps Hockey
C1C-Nuorten SM-sarja
26
Tam
klo 17:30
Astora
Ässät - Blues
B-AkatemiaB-nuorten Suomi-sarja lohko 2
27
Tam
klo 13:30
Astora
Ässät B Akatemia - KieHa
B2B2-nuorten SM-sarja
27
Tam
klo 16:00
Astora Areena
Ässät B2 - Ilves
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
Porin Ässät ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat