Seuran toimihenkilöt
Toiminnanjohtaja Lehtinen Mikael mikael@porinassat.fi 0400 458 697
Junioripäällikkö Virtanen Juha juha@porinassat.fi 0440595204
Valmennuspäällikkö Välimaa Jaakko jaakko@porinassat.fi 044 750 7763
Ikäluokan vastuuvalmentaja Kemppainen Juha-Matti juha-matti@porinassat.fi 045 207 1983
Taitovalmentaja Lehtinen Jarkko jarkko@porinassat.fi 050 324 6413
Maalivahtivalmentaja Valtala Petri petri.valtala@nanofax.fi 044 569 0030
Tiedottaja Ruusunen Jaakko jaakko.ruusunen@assat.com 044 750 7751
Porin Ässät ry
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat