»
Takaisin

Maanantai ja tiistai 2004-2006 syntyneet •Hinta 69€ •Sisältää lounaan, välipalat ja harjoitukset •Teemoina luistelu ja pelitilanneroolit •Kolme jääharjoitusta •Kuusi oheisharjoitusta •Pienpeli-turnaus Keskiviikko ja torstai 2007-2009 syntyneet

Lue lisää »

ILMOITTAUDU MUKAAN VIETTÄMÄÄN AIKAA KEHITTÄVÄSSÄ YMPÄRISTÖSSÄ! MUKAAN PÄÄSET IMOITTAUTUMALLA OSOITTEESSA www.porinassat.fi/ilmoittaudu-kouluun TERVETULOA!

Maanantai ja tiistai 2004-2006 syntyneet •Hinta 69€ •Sisältää lounaan, välipalat ja harjoitukset •Teemoina luistelu ja pelitilanneroolit •Kolme jääharjoitusta •Kuusi oheisharjoitusta •Pienpeli-turnaus Keskiviikko ja torstai 2007-2009 syntyn

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
C2 2003 AAAC2 AAA alkusarja, lohko 3
21
Lok
klo 12:15
Nokian jäähalli 2, Hinttalankatu 6, 37100 Nokia
HC Nokia Oranssit - Ässät Sharks
A-AkatemiaSuomi sarja karsinta
21
Lok
klo 13:00
Isomäki areena
Ässät A-akatemia - Pyry
C2 Akatemia KingsC2 A alkusarja, lohko 2
22
Lok
klo 11:30
Astora Areena
Ässät Kings - MJU
B2B2-nuorten SM alkusarja
22
Lok
klo 15:45
Malmi 1, Etelä
HIFK B2 - Ässät B2
3-6
B-AkatemiaB-nuorten Suomi-sarja karsinta
22
Lok
klo 16:15
Kankaanpää
KJK - Ässät B Akatemia
C2 2003 AAAC2 AAA alkusarja, lohko 3
22
Lok
klo 17:10
Someron jäähalli, Joensuuntie 51, 31400 Somero
SoPa - Ässät Sharks
C1C-Nuorten SM-karsintasarja
28
Lok
klo 7:20
Myyrmäki 2
K-Vantaa - Ässät C1
B2B2-nuorten SM alkusarja
28
Lok
klo 14:00
Astora Areena
Ässät B2 - Ilves B2
B-AkatemiaB-nuorten Suomi-sarja karsinta
28
Lok
klo 15:15
Hämeenlinna hh
HPK Akatemia - Ässät B Akatemia
C2 Akatemia KingsC2 A alkusarja, lohko 2
28
Lok
klo 15:30
Salon jäähalli
Kiekkohait - Ässät Kings
C-AkatemiaC - Nuorten Mestis karsinta lohko 3
28
Lok
klo 19:00
Astora
Ässät C Akatemia - Uplakers
C-AkatemiaC - Nuorten Mestis karsinta lohko 3
29
Lok
klo 13:30
Astora
Ässät C Akatemia - S-Kiekko
B2B2-nuorten SM alkusarja
29
Lok
klo 15:20
Tikkurila, Etelä
K-Vantaa - Ässät B2
C2 2003 AAAC2 AAA alkusarja, lohko 3
29
Lok
klo 15:45
Sentteri MP, Santaharjuntie 40, 33710 Tampere
Tappara Oranssit - Ässät Sharks
C1C-Nuorten SM-karsintasarja
29
Lok
klo 16:00
Astora Areena
Ässät C1 - Jokerit
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
19.10.2017 Syysloman teholeirien ohjelma » (Syysloman teholeirit)
Videot
Porin Ässät ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat